Доставка і оплата


УМОВИ ДОСТАВКИ

Доставка товарів представлених в нашому інтернет-магазині відбувається в будь-який населений пункт України, транспортним перевізником:

Доставка "Нова Пошта" 

Доставка "Укрпошта" 

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: товар на складі транспортної компанії безкоштовно зберігається лише 5-робочих днів. Після закінчення цього терміну на товар додатково нараховується пеня за зберігання. Товари з неповною оплатою автоматично повертаються після закінчення терміну безкоштовного зберігання.

ВАЖЛИВО!  Обов'язково перевіряйте зовнішній вигляд та комплектацію товару у Вашому замовленні! У випадку пошкодження товару чи неповній його комплектації чи комплектації всього замовлення, необхідно відмовитись від отримання товару та його оплати і скласти акт(претензію). Також обов'язково повідомте нам про подію за нашим контактним номером телефону.


УМОВИ ОПЛАТИ

 Оплата при отриманні
 MONOBANK VISA/MasterCard
 Банківський переказ

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ

Умови повернення та обміну

Компанія здійснює повернення та обмін цього товару відповідно до вимог законодавства.

Терміни повернення

Повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарів належної якості).

Зворотня доставка товарів здійснюється за домовленістю.

Компанія здійснює повернення і обмін товарів належної якості згідно із Законом «Про захист прав споживачів». Терміни повернення та обміну Повернення та обмін товарів можливий протягом 14 днів після одержання товару покупцем. Зворотна доставка товарів здійснюється безкоштовно. Умови повернення для товарів належної якості Ви можете повернути товар або обміняти його, якщо товар не був у вживанні і не має слідів використання споживачем: подряпин, сколів, потертостей, плям тощо; товар повністю укомплектований і збережена фабрична упаковка; збережені всі ярлики і заводське маркування; товар зберігає товарний вигляд і свої споживчі властивості. Згідно із Законом «Про захист прав споживачів», компанія може відмовити споживачеві в обміні і поверненні товарів належної якості, якщо вони належать до категорій, зазначених у чинному Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню і обміну.